czwartek, 18 lutego 2010

Książka i ogłoszenia drobne

Postanowiłem zmienić sposób promowania PIP. O powodzie dlaczego możesz przeczytać we wpisie "Albedo i ignorancja". Polecam przeczytać również komentarze pod wpisem.

Aktualnie oferuję dostęp do jednego z rozdziałów książki o leśnym ogrodzie. Rozdział jest z pierwszej części książki  (to część teoretyczna). Opisuję w nim znaczenie grzybów w naturalnym lesie, dlaczego grzyby są ważne i nie należny ich ignorować.
Doszedłem do wniosku, że forma ebooka jest niezbyt pociągająca. Książka będzie tzw multibookiem, czyli książką korzystającą z wielu mediów. Sama w sobie będzie stanowić spójną całość, jednak będzie posiadać mnóstwo linków gdzie będzie można rozwinąć interesujące nas tematy. Linki będą do różnych źródeł (teksty, filmy, pliki audio)

Co zrobić, żeby uzyskać dostęp do rozdziału książki?
Wystarczy polecić bloga 2 osobom, które mogą nim być zainteresowane. Jeśli już to zrobiłeś tzn. polecałeś blog PIP to musisz polecić bloga komuś innemu :) Możesz zrobić to ustnie, przez gg, przez maila. Nie będę tego sprawdzał - wierzę, że będziesz uczciwy. Nie chcesz przecież popełniać grzechu/psuć sobie karmę :) dla kawałka książki (nawet tak dobrej jak moja;)?


Do końca lutego postanowiłem urządzić promocję na konsultacje - normalna cena to 50 zł. Promocyjna cena jest o ponad 40% niższa Godzinna konsultacja skype'owa kosztuje teraz 29,99 zł. Obowiązuje również 20% zniżka na usługi projektowania - szczegóły w mailu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz