poniedziałek, 15 lutego 2010

PIP poszukuje web designer'a i osobę, która stworzy logotyp.

Jak w temacie.

Jako, że pragniemy być coraz bardziej profesjonalni. Będziemy do tego potrzebować porządnej strony internetowej. Dlatego jeśli jesteś web designerem to proszę napisz na naszego maila plpermaculture@gmali.com.

PIP nie posiada jeszcze dużej ilości pieniędzy, więc nie będziemy mogli zapłacić Ci pieniędzmi - w zamian zobowiąże się zrobić Ci pełen projekt permakulturowy. Wtedy przyjeżdżam do Ciebie zobaczyć Twoje miejsce - szczegóły w mailu .

Strona będzie zawierała takie elementy jak:
-blog :)
-możliwość założenia konta po dokonaniu płatności. W koncie użytkownik będzie miał możliwość ściągania plików (ebooki, podcasty), oglądania filmów, informacje o kuponach zniżkowych na usługi reklamodawców...
-kilka/kilkanaście podstron statycznych ( o nas, misja PIP itp)
-możliwość tworzenia listy mailingowej i wysyłania newsletterów
-sklep
-banery reklamodawców

W ramach usługi wchodziłoby 2 miesiące pomocy technicznej.

Stronka miałaby być prosta:) bez żadnych flaszowych animacji, czy denerwujących melodyjek. W stylu książki "Don't make me think!"

Oprócz tego jeśli czyta nas jakiś grafik, to...
PIP musiałby dorobić się jakiegoś logo. Właściwie to nie jakiegoś, a ładnego :) Za to oferuję 4 godziny konsultacji skypeowych. Jeśli zrobisz cały logotyp czyli logo + 2 banery, "urzędowa" kartka do drukowania, stópka do maili to zobowiązuje się zrobić zdalny projekt leśnego ogrodu. Szczegóły również w mailu.
plpermaculture@gmali.com.

Oprócz tego będziesz miał świadomość, że uczestniczysz w czymś... znaczącym, czymś co odmieni oblicze Ziemi i Polski.

7 komentarzy:

 1. W sprawie wykonania strony, czy grafiki nie mogę pomóc, ale aby „uczestniczyć w czymś... znaczącym, czymś co odmieni oblicze Ziemi i Polski”, mogę zaoferować dla PIP’u profesjonalny hosting (co też jest warte kilkaset złotych rocznie).

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło, skorzystam .
  Też się jakość odwdzięczę.

  No ale tym się zajmiemy dopiero po tym, jak zostanie stworzona :D

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. i tak i nie …
  moim skromnym zdaniem już teraz można by było pozycjonować domenę.
  Wystarczy jedna strona z uroboros’em i informacją o budowie serwisu PIP’u i planowanym terminie jego uruchomieniu. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe w międzyczasie zrobią swoje. Jako tekst można by było umieścić mniej więcej to co napisałeś we wpisie „pierwszy raz na stronie z odnośnikami do blogu.

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm wkrótce się skontaktuje z Tobą w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, wysłałam do Pana wczoraj maila, ale niestety dostałam zwrotnego, że nie można go dostarczyć. Zajmuję się grafiką i tworzeniem stron internetowych. Posiadam też 1 ha ziemi. Myślę, że moglibyśmy się dogadać.

  Pozdrawiam Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, czy sprawa aktualna ? Jestem programistą, mógłbym pomóc.
  Pozdrawiam Paweł

  OdpowiedzUsuń